en
Gourest ile Havalanın

Müşteri sayınızı ve gelirinizi artırmak için burdayız

Sosyal Medya Fenomenleri

Sosyal medya fenomenleri ile çalış ve kazan

24/7 Müşteri Hizmetleri

Samimi, cana yakın ve çözüm odaklı bir ekibiz

Güvenli Ödeme Sistemi

Hizmetinizi teslim alana kadar ücretiniz korunur

Restoran Kayıt Formu

Sosyal medya fenomenlerimiz sayesinde işletmenizi milyonlarca yemek aşığı insana duyurmak, tanıtmak ve müşteri kazanmak için kayıt olunuz..

Bilgilerin tamamen gizlidir! Sen istemediğin sürece gourest aracılığı ile bir fenomen kiraladığın bilgisini gizli tutacağız.
Hemen Kayıt Ol

SM Sahibi Başvuru Formu

Sosyal medya hesabın veya hesapların ve bu hesaplarını takip eden binlerce hatta milyonlarca takipçin mi var? Haydi hemen kazanmaya başla

Hesapların tamamen gizlidir! Eğer istersen sadece onaylanmış işletmeler görebilir. İstemezsen onlara da göstermeyiz
Hemen Kayıt Ol

Kayıt ol ve onay için bekle

Gourest platformuna kayıt olarak; yüzlerce sosyal medya fenomeni içinden sana uygun olanları seçer ve işletmenin tanıtımını yaptırabilirsin. Binlerce hatta milyonlarca insan işletmen hakkında bilgi sahibi olur. Bu sayede müşteri sayını ve gelirini artırabilir ve hatta sen de bir sosyal medya fenomeni olabilirsin. Unutma; kayıt bilgilerinden sana ulaşacağız ve gerçekten bir gıda işletmesi olduğunu doğruladıktan sonra sistemi kullanmana izin vereceğiz.

Hemen kayıt ol 

Gurme fenomenleri kirala

Kayıt işlemin gourest tarafından onaylandıktan sonra gurme fenomenleri listeleyebilir, profillerini, daha önce yapmış oldukları çalışmaları ve izin veren fenomenlerin doğrudan sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsin. Beğendiğin fenomenlerden teklif talep edebilir ve istediğin teklifin gelmesi durumunda çalışmayı hemen başlatabilirsin. Kısa bir süre içerisinde müşteri sayındaki artışı zaten kendin de göreceksin. Artık gerisi sana kalmış, iyi bir hizmet ve lezzetli gıda ürünlerinle aşamayacağın zorluk yok...


İşte bu kadar!

Sosyal medya fenomenleriyle çalışmanın en etkili reklam ve tanıtım yollarından biri olduğunu göreceksin. Müşteri sayın kat ve kat artarken, tanınmış bir işletme olmaya başlayacaksın. Hatta biraz çabalarsan sen de diğer sosyal medya fenomeni olan işletmeler arasında yerini alabilir, ünlülerin bile ziyaret ettiği bir efsaneye dönüşebilirsin.

Unutma tüm hizmet tamamlana kadar paran Gourest tarafından havuz hesabında güvenle korunur. Hizmet sana teslim edildikten sonra onay vermen durumunda ücret gurme fenomene aktarılır. Güç sende tadını çıkar.

Sosyal medya cambazları

Sosyal medyanın gücünü kullanarak her gün müşteri sayılarını katlayan, popülerliğini ve marka bilinirliğini üst sıralara çıkartan bazı firmalar örnek olarak gösterilmiştir. Sistemimize kayıtlı olan işletmelerden izin alınarak yayınlanmıştır. Marka bilinirliğini ve müşteri sayınızı artırmak için siz de sistemimize kayıtlı fenomenleri kullanarak bu akıma hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Kim bilir belki siz veya işletmeniz de bir sosyal medya fenomeni haline gelir.